Praca: Pracownik biurowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik biurowy (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4123
OBOWIĄZKI:
wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń znajdujacych się w biurze takich jak: komputer, drukarka, telefon itp., nadzór nad dokumentami firmowymi, z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Oferta stażu AlgorytmWymagania: wykształcenie średnie, praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: wykonywanie obowiązków powierzonych przez pracodawcę, sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, obsługa urządzeń znajdujacych się w biurze takich jak: komputer, drukarka, telefon itp., nadzór nad dokumentami firmowymi, z którymi pracownik ma styczność, oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura, zachowanie w tajemnicy danych pracowników i całego przedsiębiorstwa.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie