Praca: Pracownik biurowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik biurowy (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0906
OBOWIĄZKI:
obsługa sekretariatu Zarządu Spółki, organizacja spotkań, prowadzenie dziennika podawczego, dokonywanie wysyłki dokumentów i paczek, obsługa organizacyjna organów spółki, dokonywanie rozliczeń wydatków oraz delegacji, porządkowanie akt archiwalnych, pomoc w działaniach logistycznych wspierających przekazywanie dokumentacji, opracowanie dokumentów, instrukcji i wykazu rzeczowego akt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu SpołecznegoWymagania: wykształcenie minimum średnie, znajomość obsługi programów MS Office (Word, Exel, Power Point, Outlook) . Praca w Tarnowie w godz. 7.00-15.00. Zakres obowiązków: obsługa sekretariatu Zarządu Spółki, organizacja spotkań, prowadzenie dziennika podawczego, dokonywanie wysyłki dokumentów i paczek, obsługa organizacyjna organów spółki, dokonywanie rozliczeń wydatków oraz delegacji, porządkowanie akt archiwalnych, pomoc w działaniach logistycznych wspierających przekazywanie dokumentacji, opracowanie dokumentów, instrukcji i wykazu rzeczowego akt.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie