Praca: Pracownik biurowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik biurowy (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0673
OBOWIĄZKI:
- obsluga sekretariatu,- obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej,- obsługa komputera,- informowanie klientów o działalności firmy, - współpraca przy organizowaniu i przeprowadzania akcji edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska i działalności firmy, - ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów,- obsługa korespondencji,- przygotowywanie umów dla kontrahentów,- obsługa programów oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Staż będzie realizowany w ramach projektu Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie tarnowskim i m. Tarnów (VI) Młodzi na start, który jest realizowany w ramach PO WER, Poddziałanie 1.1.1 i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wyksztacenie min. średnie, znajomośc obsługi pakietu MS Office, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie, w godz. od 8.00 do 16.00. Zakres obowiązków: obsluga sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych i centrali telefonicznej, obsługa komputera, informowanie klientów o działalności firmy, współpraca przy organizowaniu i przeprowadzania akcji edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska i działalności firmy, ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentów, obsługa korespondencji, przygotowywanie umów dla kontrahentów, obsługa programów oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie