Praca: Pracownik biurowy (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracownik biurowy (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4316
OBOWIĄZKI:
wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych, obsługa poczty elektronicznej, przygotowywanie korespondencji do klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Prace interwencyjne będą realizowane w ramach projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ", który jest realizowany w ramach RPO WM na lata 2014-2020, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa i współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Wymagania: wykształcenie min. średnie, rok stażu pracy w zawodzie związanym z ubezpieczeniami, umiejętność obsługi komputera. Rodzaj prac: wystawianie dokumentów ubezpieczeniowych, obsługa poczty elektronicznej, przygotowywanie korespondencji do klientów. Praca w Tarnowie w godz.: od 09.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie: 3010,00 zł brutto

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie