Praca: Pracownik biura obsługi klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pracownik biura obsługi klienta
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/21/0829
OBOWIĄZKI:
Telefoniczny kontakt z klientem, przeprowadzanie rozmów handlowych, negocjowanie warunków, realizacja celów sprzedażowych, prowadzenie ewidencji dokumentów, przygotowywanie ofert handlowych, współpraca z pozostałymi działami, dbanie o dobry wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych. Wynagrodzenie: 2 800 zł + premia sprzedażowa

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej