Praca: Pośrednik pracy - stażysta / pośrednik pracy

Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów
Pośrednik pracy - stażysta / pośrednik pracy
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: 41/7/2021
OBOWIĄZKI:
-bieżące monitorowanie lokalnego rynku pracy, -pozyskiwanie ofert pracy, -przedstawianie młodzieży bezrobotnej, w tym absolwentom OHP i młodzieży będącej na progu ukończenia nauki w jednostce OHP ofert: zatrudnienia, stażu pracy, -przedstawianie młodzieży uczącej się ofert: praktycznej nauki zawodu; zatrudnienia krótkoterminowego, sezonowego; praktyk u pracodawcy; stażu u pracodawcy; pierwszego stałego zatrudnienia; udziału w projektach na rzecz rynku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: wysoko rozwinięte kompetencje społeczne , samodzielność w działaniu

Wymagania inne:

Wykształcenie: wyższe - dodatkowym atutem będą ukończone studia I stopnia o charakterze społecznym: pedagogika, pedagogika pracy, psychologia, socjologia, polityka społeczna, ekonomia. Doświadczenie zawodowe: Pośrednik pracy - min. rok w zakresie pośrednictwa pracy. Inne: umiejętność pracy z młodzieżą, komunikatywność, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Tarnów