Praca: Pośrednik pracy- stażysta /pośrednik pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pośrednik pracy- stażysta /pośrednik pracy
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0582
OBOWIĄZKI:
bieżące monitorowanie lokalnego rynku pracy , szczególnie pod kątem możliwości zatrudnienia młodzieży przez pracodawców, stała współpraca z podmiotami posiadającymi wolne miejsca zatrudnienia , w tym pracy krótkoterminowej i sezonowej , analiza kwalifikacji , zainteresowań oraz predyspozycji zawodowych młodzieży , pozyskiwanie ofert pracy , przedstawianie młodzieży bezrobotnej , w tym absolwentom OHP i młodziezy będącej na progu ukończenia nauki w jednostce opiekuńczo-wychowawczej OHP ofert;zatrudnienia , stażu pracy , uzyskania wsparcia w ramach innych działań OHP, przedstawienie młodzieży uczącej się w szczegółności uczestnikom jednostek opiekuńczo-wychowawczych OHP, pozostałej młodziezy uczącej się w tym studentom ofert, praktycznej nauki zawodu , zatrudnienia krótkoterminowego , sezonowego , praktyk u pracodawcy , pierwszego stałego zatrudnienia tuż po ukończeniu szkoły, udziału w projektach na rzecz rynku pracy , monitorowanie zatrudnienia młodzieży , w tym realizacji praktycznej nauki zawodu u pracodawców przez uczestników OHP,ścisła współpraca z doradcą zawodowym i specjalistą ds rozwoju zawodowego OHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe:dodatkowym atutem będą ukończone studia I stopnia o charakterze społecznym :pedagogika, pedagogika pracy , psychologia, socjologia ,polityka społeczna , ekonomia. Doświadczenie zawodowe :pośrednik pracy -min.rok w zakresie pośrednictwa pracy , umiejętnośći :wysoko rozwinięte kompetencje społeczne , samodzielność w działaniu , umiejętność pracy z młodzieżą , komunikatywność.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej