Praca: Pomocnik piekarza (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomocnik piekarza (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3230
OBOWIĄZKI:
-obsługa maszyn piekarniczych- pomoc w wyrobie pieczywa- pomoc w wypieku pieczywa- prace porządkowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze branżowe kierunkowe lub 1 rok doświadczenia w zawodzie, prawo jazdy kat. B. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na trzy zmiany w godz.: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00, w soboty w godz.: 7.00-10.00, niedziele w godz.: 23.00-7.00 - wg grafiku; wynagrodzenie: 3 200 zł brutto. Kontakt: PIEKARNIA "KAZIBUT" STARZEC SPÓŁKA JAWNA; ul. Widok 45, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 501 280 848, CV proszę przesyłać na adres e-mail: katarzyna@kazibut.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie