Praca: Pomocnik lakiernika (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomocnik lakiernika (o)
Miejsce pracy: Niedomice
Numer: StPr/21/0879
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie powierzchni do lakierowania i podkładowania, szlifowanie, szpachlowanie, mieszanie farb, obsługa specjalistycznych urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zawodowe, mile widziana znajomość technik lakierniczych. Zakres obowiązków: przygotowywanie powierzchni do lakierowania i podkładowania, szlifowanie, szpachlowanie, mieszanie farb, obsługa specjalistycznych urządzeń. Praca w Niedomicach od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 15.00, umowa o pracę z atrakcyjnym pakietem socjalnym, wynagrodzenie 2800,- brutto + premia uznaniowa z atrakcyjnym systemem nagród i premii. Kontakt: SPOJKAR s.c. Kardaś i wspólnicy, ul. Fabryczna 29, Niedomice 33-132, wcześniejszy kontakt telefoniczny14-674-32-86 (w godz. 8:00-16:00).

Miejsce pracy:

Niedomice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie