Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0552
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie sprzętu i urządzeń kuchennych stosowanych w miejscu pracy i ich obsługiwanie; przygotowywanie surowców i półproduktów do sporządzania posiłków kuchni włoskiej i kuchni polskiej zgodnie z obowiązującymi zasadami analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli, na każdym z etapów produkcji i dystrybucji posiłków; obrabianie termiczne półproduktów i produktów; zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami; ważenie i porcjowanie potraw zgodnie z zasadami; utrzymywanie porządku, czystości i higieny na stanowiskach pracy, w tym przestrzeganie procedur dotyczących utrzymania w czystości urzadzeń gastronomicznych i narzędzi kuchennych, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

Wykształcenie - brak wymagań, uczciwość, rzetelność, pracowitość, dyspozycyjność, podzielność uwagi, zdolność nawiązywania kontaktów interpersonalnych, samodzielność. Dwie zmiany, staż w godzinach 10:00-18:00 lub 13:00-21:00. Staż w ramach Małopolskiego Programu Regionalnego Firma +1

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni