Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/21/0158
OBOWIĄZKI:
zgodny z programem stażu/ przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego, dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu sanitarnym,czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stołów, podłóg i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy, doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom, pozostałe prace porządkowe, mające na cale utrzymanie kuchni w czystości, oraz ułatwienie pracy całej obsłudze lokalu, utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp (mycie oraz czyszczenie ręczne i mechaniczne sprzętu i naczyń z zastosowaniem właściwych środków myjących
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

dyspozycyjność, sumienność, poziom wykształcenia bez znaczenia. Staż dla osób bezrobotnych w ramach programu PO WER

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej