Praca: Pomoc kuchenna (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomoc kuchenna (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/4020
OBOWIĄZKI:
pomoc przy procesach technologicznych kuchni, przygotowanie surowców do produkcji posiłków; mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych; opłukiwanie i wyparzanie naczyń po posiłkach; wykonywanie innych prac zleconych przez kucharkę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, osoba dyspozycyjna, operatywna, posiadająca podstawowy zakres umiejętności w wykonywaniu prac kuchennych. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 6:30-14:30 Zakres obowiązków: pomoc przy procesach technologicznych kuchni, przygotowanie surowców do produkcji posiłków; mycie i dezynfekcja pomieszczeń, sprzętu i urządzeń kuchennych; opłukiwanie i wyparzanie naczyń po posiłkach; wykonywanie innych prac zleconych przez kucharkę.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie