Praca: Pomoc kuchenna i sprzedaż lodów (wn)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pomoc kuchenna i sprzedaż lodów (wn)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3491
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie posiłków, pieczenie ciast, wydawanie lodów, robienie deserów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie powiatu tarnowskiego. Uzupełnienie miejsca pracy!Wymagania: wykształcenie brak, mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, praca stojąca, przyswajanie wiedzy na temat obsługi urządzeń kuchennych, niepełnosprawność w stopniu lekkmi, umiarkowanym. Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków, pieczenie ciast, wydawanie lodów, robienie deserów. Praca w Tarnowie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach I zm. od 08:00 do 14:00., II zm. od 14:00 do 20:00 Wynagrodzenie: 3 010,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie