Praca: Pielęgniarka

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Pielęgniarka
Miejsce pracy: Borzęcin
Numer: StPr/21/0160
OBOWIĄZKI:
1. Świadczenia bezpośredniej i kompleksowej opieki mieszkańcom,2. Samodzielne lub na zlecenie lekarza wykonywanie czynności diagnostycznych (prowadzenie pomiarów, pobieranie materiału biologicznego do badań). 3. Współpraca z pielęgniarką środowiskową i lekarzem.4. Obchód pokoi mieszkańców, ze zwróceniem szczególnej uwagi na ciężko chorych oraz bezzwłocznego zgłaszania się na każde wezwanie mieszkańca.5. Sporządzanie sprawozdań w książce raportów pielęgniarskich.6. Odpowiedzialność za należyty stan sanitarno- higieniczny swojego miejsca pracy: dyżurka, gabinet lekarski i zabiegowy.7. Dbanie o zaopatrzenie apteczki oddziałowej w leki, sprzęt i materiał opatrunkowy oraz systematyczne sygnalizowanie braków, bieżące rozliczanie leków w systemie komputerowym.Praca w godzinach 7:00-19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Wymagania inne:

Prawo wykonywania zawodu pielęgniarki

Miejsce pracy:

Borzęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku