Praca: Pielęgniarka lub pielęgniarz (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pielęgniarka lub pielęgniarz (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/2362
OBOWIĄZKI:
Pielęgniarka w domu pomocy społecznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe, aktualne prawo wykonywania zawodu, umiejętność: pracy z osobami w podeszłym wieku, opatrywanie ran, robienia zastrzyków, karmienie PEG, układanie leków i prowadzenia konsultacji. Praca w Tuchowie od pon. do niedz. w godz.: 6.00 - 18.00, 6.00-14.00, 12.00-20.00; umowa o pracę lub umowa zlecenie; wynagrodzenie: od 4 200 zł brutto. Kontakt: Dom Pogodnej Jesieni w Tuchowie prowadzony przez Zgr. Sióstr Św. Józefa; ul. Św. Józefa 9, 33-170 Tuchów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 652 54 59, 513 128 035; CV proszę przesyłać na adres e-mail: kancelaria@dpjtuchow.pl

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie