Praca: Piekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Piekarz
Miejsce pracy: Szczucin
Numer: StPr/21/0922
OBOWIĄZKI:
Piekarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, kierunek: piekarz
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: piekarz

Wymagania inne:

doświadczenie: 3 lata ogółem. Praca w godzinach od 17.00- 23.00 do uzgodnienia. Pracodawca oferuje zatrudnienie od zaraz i długoterminową współpracę. Wynagrodzenie: 4 100 zł + dodatki. W dniu 08.10.2021 r. (tj. piątek), o godz. 12.00, w siedzibie tut. Urzędu odbędzie się spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą. Osoby spełniające wymagania przedstawione w przedmiotowej ofercie pracy, zainteresowane podjęciem zatrudnienia na oferowanym stanowisku, proszone są o kontakt z Urzędem pod nr (tel. 14 642 24 78, wew. 107 - Magdalena Ciuruś)

Miejsce pracy:

Szczucin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej