Praca: Pakowacz (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pakowacz (o)
Miejsce pracy: Żabno
Numer: StPr/21/3145
OBOWIĄZKI:
- praca przy pakowaniu gotowych produktów,- obsługa maszyny pakującej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagania: posiadanie zdolności manualnych, mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej. Praca w Żabnie przez pierwsze 3 miesiące (umowa na okres próbny) praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00, następnie umowa na czas określony, przejście na trzy zmiany w systemie 4-brygadowym w godz.: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00, stabilne zatrudnienie oraz ciekawa praca w międzynarodowym zespole, wynagrodzenie 2 800,00zł brutto. Kontakt: Dalian Talent Poland sp. z o.o. ul. Św. Jana 19, 33-240 Żabno, tel: 14 645 49 45. Osoby zainteresowane spełniające powyższe wymagania proszone są o przesłanie CV z zaznaczeniem stanowiska na adres: rekrutacja@daliantalent.com. lub dostarczenie CV osobiście do siedziby firmy.

Miejsce pracy:

Żabno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie