Praca: Opiekun/opiekunka osób niesamodzielnych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Opiekun/opiekunka osób niesamodzielnych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0411
OBOWIĄZKI:
Pomoc osobom niesamodzielnym, w tym osobom starszym, niepełnosprawnym oraz dzieciom w wykonywaniu podstawowych obowiązków dnia codziennego. Usługi świadczone w miejscu zamieszkania podopiecznego. Zakres usług opiekuńczych świadczonych w miejscu zamieszkania obejmuje w szczególności:a)pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowychb)opiekę higienicznąc)pielęgnację zaleconą przez lekarzad)zapewnienie kontaktów z otoczeniem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie : minimum średnie, niezbędne kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, AON, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej lub minimum 80-godzinne szkolenie z zakresu realizowanej usługi, w tym udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: w świadczeniu usług opiekuńczych w wymiarze min. 80 godzin (doświadczenie zawodowe, osobiste lub wolontariackie), prawo jazdy kat B, komunikatywność, otwartość, cierpliwość, elastyczność. Umowa zlecenie wynagrodzenie 31,07 zł brutto/ godzina. Godziny pracy do ustalenia wg harmonogramu. Strona fundacji znajdzpomoc.pl. Możliwość zatrudnienia od 15.06.2021. Miejsce pracy teren powiatu bocheńskiego.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 31,07 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni