Praca: Opiekunka w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej
Opiekunka w żłobku
Miejsce pracy: Dąbrowa Tarnowska
Numer: StPr/24/0345
OBOWIĄZKI:
Prace opiekuńcze, pielęgnacyjne, wychowawcze, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących, współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami dziecka, wykonywanie codziennych czynności związanych z pracą i opieką nad dziećmi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Kwalifikacje osoby bezrobotnej określa art. 16 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3. Zatrudnienie w ramach umowy o zorganizowanie prac interwencyjnych (FP)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Tarnowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej