Praca: Opiekun osoby starszej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Opiekun osoby starszej (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1570
OBOWIĄZKI:
Opiekun osoby starszej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziany kurs w zakresie opieki nad osobami starszymi, odpowiedzialność, komunikatywność, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do nd. w godz.: 7.00-19.00 (dni i godziny pracy do uzgodnienia); praca na umowę zlecenie; wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto. Kontakt: Polski Komitet Pomocy Społecznej Małopolski Zarząd Wojewódzki w Krakowie, ul. Rogoyskiego 2, 33-100 Tarnów, kontakt osobisty: w godz. 8.00-15.00 od pon. do pt., wcześniejszy kontakt tel.: 608 022 230.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie