Praca: Opiekun medyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Opiekun medyczny
Miejsce pracy: Borzęcin
Numer: StPr/21/0321
OBOWIĄZKI:
1. Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa powierzonej grupie mieszkańców,2. Pomoc w wykonywaniu czynności życia codziennego, w zaspokajaniu potrzeb fizjologicznych stosownie do stopnia ich sprawności,3. Dbanie o schludny i estetyczny wygląd mieszkańców, 4. Karmienie mieszkańców, których stan zdrowia tego wymaga,5. Pomoc przy przenoszeniu pacjenta na wózek transportowy/łóżko.Praca w godzinach 7:00-19:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: sprawowanie opieki nad osobami niepełnosprawnymi

Wymagania inne:

Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na wskazanym stanowisku

Miejsce pracy:

Borzęcin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku