Praca: Operator zrobotyzowanej linii spawalniczej

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Operator zrobotyzowanej linii spawalniczej
Miejsce pracy: Rzezawa
Numer: StPr/22/0204
OBOWIĄZKI:
Obsługa zrobotyzowanego stanowiska spawalniczego, komplementacja i przygotowywanie materiałów, przygotowywanie i montaż odpowiedniej matrycy, sprawdzanie poprawności ustawiania paramentów procesu zgodnie z dokumentacją i wymaganiami jakościowymi, sprawdzanie poprawności połączonych / sprawnych detali zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi, wypełnianie dokumentów i kart właściwych dla stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Ofertę skierowana jest również do osób które nie posiadają doświadczenia w pracy na wskazanym stanowisku, jednak są zainteresowane możliwościami rozwoju. Etat umowa na czas określony, trzy zmiany , miejsce pracy Rzezawa. Prace interwencyjne w ramach programu PO WER

Miejsce pracy:

Rzezawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni