Praca: Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Operator wózka widłowego
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0178
OBOWIĄZKI:
- Obsługa wózków widłowych- Dbałość o terminowe wykonanie powierzonych zadań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: operator wózka widłowego

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe , uprawnienia obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia w wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, umiejętność obsługa wózka widłowego, posiadanie doświadczenia na w/w stanowisku. Praca w Tarnowie w godzinach od 07:00 15:00 lub 08:00 : 16:00. Pracodawca zapewnia transport swoich pracowników na trasie Kraków - Bochnia- Brzesko- Tarnów

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni