Praca: Operator Urządzeń Produkcyjnych

Operator Urządzeń Produkcyjnych

Miejsce pracy: Żwirownia Borzęcin (pow. Brzeski)

Współpraca w oparciu o umowę o pracę

Główne zadania
  • Obsługa ładowarki, obsługa linii przeróbczej kruszyw,
  • Wykonywanie prac remontowych,
  • Codzienna kontrola maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola nad prawidłowością działania zakładu,
  • Bieżąca kontrola jakościowa surowców i produktów,
  • Wykonywanie czynności porządkowych: czyszczenie i konserwacja maszyn,
  • Raportowanie do przełożonego stanu i sprawności maszyn,
  • Znajomość przepisów i zasad BHP oraz Ochrony Środowiska oraz stosowanie się do wydanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych,
  • Przestrzeganie i promowanie zasad BHP wśród dostawców i podwykonawców,
Wymagania formalne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek kat 1 (warunek konieczny) lub/i koparek,
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych lub/i elektrycznych
  • Posiadanie kwalifikacji osoby dozoru górniczego lub innej specjalności będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwoju i zdobywania doświadczenia,
  • Wynagrodzenie składające się na: wynagrodzenie zasadnicze i premię produkcyjną;
  • Dostęp do dodatkowych benefitów: prywatna opieka Luxmed, wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji dla dzieci, karty sportowe, kafeteryjna platforma benefitowa, dzień wolny za Barbórkę itd.
  • Przestrzeganie równowagi między pracą a życiem prywatnym. Dla Nas zasada work life balance też jest ważna!