Praca: Operator Urządzeń Produkcyjnych

Operator Urządzeń Produkcyjnych

Miejsce pracy:
Żwirownia Borzęcin (pow. Brzeski)

Współpraca w oparciu o umowę o pracę

Zadania na stanowisku:
  • Obsługa ładowarki i wydobycie kruszywa za pomocą urządzeń produkcyjnych;
  • Wykonywanie prac remontowych;
  • Codzienna kontrola maszyn produkcyjnych;
  • Kontrola nad prawidłowością działania zakładu;
  • Bieżąca kontrola jakościowa surowców oraz ich wilgotności;
  • Wykonywanie czynności porządkowych: czyszczenie i konserwacja maszyn;
  • Raportowanie do Kierownika Zakładu sprawności maszyn;
  • Znajomość przepisów i zasad BHP oraz Ochrony Środowiska oraz stosowanie się do wydanych w tym zakresie poleceń i wskazówek przełożonych;
  • Przestrzeganie i promowanie zasad BHP wśród dostawców i wykonawców.
Wymagania formalne
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek kat 1 (warunek konieczny) lub/i koparek lub/i spycharek
  • Mile widziane posiadanie uprawnień spawalniczych lub/i elektrycznych
  • Posiadanie kwalifikacji osoby dozoru górniczego lub innej specjalności będzie dodatkowym atutem
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie w wykonywana pracę
Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Rozbudowany pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, karty sportowe, bony świąteczne, dostęp do platformy My Benefit, dzień wolny
    z okazji Barbórki etc.;
  • Programy szkoleniowe dla pracowników w formie stacjonarnej i online;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w przyjaznym zespole, w którym ceni się twórcze myślenie, dzielenie się wiedzą
    i doświadczeniami;
  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu;
  • Szansę rozwoju kariery w organizacji i międzynarodowych strukturach CEMEX.