Praca: Operator urządzeń pakujących (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator urządzeń pakujących (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3024
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska pracy, ustawianie parametrów maszyn, obsługa i nadzorowanie pracy podległych maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy jako operator maszyn pakujących, mile widziane uprawnienia SEP "E" do 1 KV lub wyższe, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, mile widziana znajomość systemów pakujących oraz obsługi komputera. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na trzy zmiany: w godz.: I zmiana: 7.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-7.00; wynagrodzenie: 3 000 zł brutto + premia. Kontakt: Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S. A.; wcześniejszy kontakt tel.: 735 954 164.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie