Praca: Operator urządzeń cnc (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator urządzeń cnc (o)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/21/1684
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń CNC, nadzorowanie pracy urządzeń i procesu produkcyjnego, obsługa prac hydraulicznych, obsługa urządzeń elektrycznych i pneumatycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość urządzeń i maszyn, odpowiedzialność i sumienność w pracy. Zakres obowiązków: obsługa urządzeń CNC, nadzorowanie pracy urządzeń i procesu produkcyjnego, obsługa prac hydraulicznych, obsługa urządzeń elektrycznych i pneumatycznych. Praca w Wojniczu na jedną zmianę od pn. do pt. w godz.: 7:00-15:00, możliwość pracy w systemie dwuzmianowym w godz.: 6:00-14:00 lub 14:00 -22:00; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto+ premia. Kontakt: Józef Gargula Firma Legbud Gargula, ul. Wolicka 8, 32-830 Wojnicz, konieczny wcześniejszy kontakt tel.: 14 679 09 00.

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie