Praca: Operator / Programista Frezarki CNC

Work & Business Solutions jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta – belgijskiej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator / Programista Frezarki CNC

Miejsce pracy: Belgia
Nr ref.: CNC/Mill/22

Zadania:
  • Programowanie z pulpitu i obsługa frezarki CNC (urządzenia i sterowniki Haas / G-kody lub Siemens).
  • Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym.
  • Dobór narzędzi i parametrów.
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania:
  • Konieczne doświadczenie w programowaniu frezarek Haas z pulpitu do 4 osi: sterowniki Haas / G-kody/Fanuc. Jeśli programujesz w G kodach lub Siemens 828D to prosimy wyślij cv.
  • Umiejętność obsługi i pracy z frezarkami (preferowany Haas).
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego ALE NIE JEST KONIECZNA jeśli spełniasz wcześniejsze kryteria. Na miejscu są ludzie którzy pomogą w razie potrzeby.
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie belgijskiej umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie dla osób spełniających kryteria: 18 Euro / h brutto.
  • Dostępne nadgodziny.
  • Godziny pracy: jedna zmiana poranna (+ nadgodziny).
  • Pomoc w relokacji, miejsce pracy: Belgia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma Work & Business Solutions z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci”