Praca: Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator obrabiarek sterowanych numerycznie (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2120
OBOWIĄZKI:
obsługa obrabiarek skrawających CNC; kontrola jakości wytworzonych elementów; dobór narzędzi i parametrów skrawania oraz optymalnych technologii produkcyjnych; przezbrojenia, uruchomienia powierzonych maszyn; kontrola przebiegu procesu produkcji; kontrola i nadzór nad zużyciem narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczne lub mechaniczne, znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych, dokładność i zaangażowanie. Praca w Tarnowie od pon. do sob. na trzy zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, wynagrodzenie od 3 000 zł brutto w zależności od umiejętności. Kontakt: LENZE-TARNÓW SPÓŁKA z o.o., ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 629 60 39 w. 23 lub 20, CV można przesyłać na adres e-mail: rekrutacjatarnow@lenze.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie