Praca: Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Operator maszyn
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/21/0311
OBOWIĄZKI:
- produkowanie wyrobów charakterystycznych dla danego odcinka produkcyjnego zgodnie z zadaniami ilościowymi i jakościowymi,- utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z obowiązującymi standardami WCM,- prowadzenie zapisów jakościowych,- przekazywanie uwag o stanie technicznym maszyn,- sprawowanie kontroli nad parametrami produkcyjnymi i jakościowymi,- dbanie o stabilną i płynną pracę maszyn,- niwelowanie braków,- dbanie o powierzony sprzęt i maszyny,- stała współpraca i komunikacja z przełożonym i pracownikami w ramach brygady i linii produkcyjnej,- realizowanie powierzonych obowiązków wynikających z funkcjonujących w firmie Zintegrowanych Systemów Zarządzania Jakością,- realizowanie innych prac i zadań zleconych przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn i urządzeń do produkcji opakowań blaszanych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość procesu technologicznego, znajomość instrukcji, znajomość obsługi maszyn w ramach stanowiska pracy, znajomość parametrów jakościowych procesu, znajomość budowy i konstrukcji maszyn oraz procedur ZSZJ, przepisów Ppoż. Mile widziany kurs operatora wózka widłowego.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku