Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Operator maszyn do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/23/0146
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnychkonserwowanie i kontrola techniczna sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnychzgłaszanie awarii urządzeń i maszyn znajdujących się na hali produkcyjnej bezpoeśredniemu przełożonemupakowanie etykiet gotowych wyrobówprzeprowadzanie kontroli jakości wyrobówprzestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów BHP, ochrony PPOŻ i ochrony środowiska na stanowiskach pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętności manualne, przystosowanie do warunków pracy, praca pod presją czasu. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego w stopniu podstawowym.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22,8 do 22,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni