Praca: Operator maszyn ciśnieniowych (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator maszyn ciśnieniowych (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1437
OBOWIĄZKI:
- Praca w firmie produkcyjnej/ branża automotive- Obsługa maszyn i urządzeń ciśnieniowych- Przestrzeganie zasad BHP- Stosowanie się do poleceń przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: chęć do pracy
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Wymagania: mile widziane dośwaidczenie w obsłudze maszyn i urządzeń ciśnieniowych, wykształcenie podstawowe. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 7.00-15.00, 15.00-23.00, wynagrodzenie 2 800 zł brutto. Kontakt: "ADECCO POLAND" Sp. z o.o., kontakt telefoniczny 695 060 637, CV można przesyłać na adres e-mail: katarzyna.szczepanik@adecco.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie