Praca: Operator kamery / montażysta (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator kamery / montażysta (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1590
OBOWIĄZKI:
Rejestracja wideo wydarzeń w regionie, nagranie programów w studio telewizyjnym, montaż materiałów filmowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: obsługa kamery cyfrowej

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie ogólnokształcące, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi kamery cyfrowej i/lub aparatu fotograficznego, umiejętność obsługi komputera. Praca w Tarnowie od pon. do niedz. na jedną zmianę w godz.: 8.00 - 16.00 wg grafiku; wynagrodzenie: 2 800 zł brutto. Kontakt: Tarnowskie Media spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, CV należy przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@tarnowskiemedia.pl.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie