Praca: Operator elektroniki rozściełacza

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Tarnów poszukujemy osób na stanowisko

Operator elektroniki rozściełacza
Miejsce pracy: Tarnów

Zadania:

  • Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych i budową dróg

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych
  • Aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych
  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie
  • Mile widziane dodatkowe uprawnienia na sprzęt drogowy
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet medyczny w Luxmed
  • terminowe wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą
  • specjalistyczne kursy i uprawnienia
  • posiłki profilaktyczne
  • zakwaterowanie (w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.