Praca: Operator cnc - pomoc do obróbki obudów aluminiowych g500 nbh630 (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Operator cnc - pomoc do obróbki obudów aluminiowych g500 nbh630 (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/1545
OBOWIĄZKI:
Operator CNC - pomoc do obróbki obudów aluminiowych g500 NBH630 z fastemsem (C190) Zakres obowiązków:→ Pakowanie i sortowanie detali gotowych na miejscu pracy→ Odmuchiwanie i czyszczenie detali gotowych→ Konserwacja detali środkiem antykorozyjnym→ Gradowanie detali gotowych→ Przestrzeganie obowiązującego w firmie Regulaminu Pracy, przepisów BHP oraz przepisów p.poż.→ Stosowanie się do poleceń przełożonych→ Utrzymanie czystości na miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa maszyn do obróbki skrawania- frezarki, tokarki

Wymagania inne:

Oferta pracy tymczasowej zgłoszona przez agencję zatrudnienia. Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe - mile widziane średnie techniczne , doświadczenia na stanowisku, uprawnienia do obsługi maszyn CNC, umiejętność obsługi maszyn do obróbki skrawania - frezarki, tokarki. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na trzy zmiany w godz.: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00, wynagrodzenie od 3 300 zł - 4 000 zł brutto w zależności od doświadczenia, plus do 10% premii zależnej od wyniku wydajności oraz oceny przełożonego. Kontakt: ADECCO POLAND SP. Z O.O, kontakt telefoniczny 695 060 637, CV można przesyłać na adres e-mail: katarzyna.szczepanik@adecco.com.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie