Praca: Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Ogrodnik
Miejsce pracy: Stary Wiśnicz
Numer: StPr/22/0263
OBOWIĄZKI:
koszenie trawy, dbanie o rośliny, podlewanie, kontakt z przedstawicielami handlowymi i dostawcami roślin i sadzonek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie brak wymagań, umiejętność pracy w trudnych warunkach atmosferycznych niezależnie od pogody, język angielski na poziomie komunikatywnym ze względu na kontakt z klientami i dostawcami sadzonek roślin z krajów anglojęzycznych, dobra kondycja fizyczna, gotowość do ciężkiej pracy, samodzielność, zdolności manualne, mile widziana znajomość dbania o rośliny egzotyczne. Pełny etat trzy zmiany od 05:00 13:00, 08:00 -16:00, 12:00 20:00, wynagrodzenie 4200,00 zł brutto. Umowa na czas określony Miejsce pracy Stary Wiśnicz + miejsca wskazane przez pracodawcę.

Miejsce pracy:

Stary Wiśnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni