Praca: Ogrodnik (i)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Ogrodnik (i)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0176
OBOWIĄZKI:
znajomość roślin, pielęgnacja nawożenie, przycinanie, opryskiwanie, sadzenie roślin, właściwy dobór roślin zarówno pod względem estetycznym jak i warunków w jakich mogą rosnąć
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

uzupełnienie stanowiska pracyprojekt "Aktywizacja ... (VI) - Mój rozwój, moja szansa" w ramach RPOWymagania: wykształcenie zawodowe zasadnicze, staż pracy 4 m-ce w zawodzie ogrodnik - mile widziane, znajomość roślin, poczucie estetyki, sumienność i staranność w wykonywaniu zadań.Rodzaj prac: znajomość roślin, pielęgnacja nawożenie, przycinanie, opryskiwanie, sadzenie roślin, właściwy dobór roślin zarówno pod względem estetycznym jak i warunków w jakich mogą rosnąćPraca w Tarnowie i Zawadzie koło Tarnowa w godzinach: 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku. Wynagrodzenie 2800,00 zł brutto.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie