Praca: Oczyszczacz odlewów (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Oczyszczacz odlewów (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2936
OBOWIĄZKI:
oczyszczanie odlewów, naprawa odlewów, szlifowanie odlewów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność posługiwania się szlifierką, wykształcenie bez znaczenia, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 6.45-14.45; praca na umowę zlecenie 1 miesiąc, potem umowa o pracę; wynagrodzenie: 18,30 zł/h brutto - umowa zlecenie, następnie praca na umowę o pracę ok. 3 000 zł brutto. Kontakt: Odlewnia Tarnów Sp. z o.o.; ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 630 07 25 w. 316; CV należy przesyłać na adres e-mail: kadry@otot.eu

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie