Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0473
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych i wychowawczych z dziećmi w wieku przedszkolnym, czynności opiekuńcze, prowadzenie dokumentacji pracy dydaktycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: komunikatywnośc i kreatywność
Uprawnienia: Dobry kontakt z dziećmi

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : mile widziane uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolu[Umiejętność 1] : mile widziane uzdolnienia artystyczne[Inne] : - kwalifikacje nauczyciela wychowania przedszkolnego w rozumieniu przepisów oświatowych (ukończone studia wyższe I lub II stopnia) oraz- spełnianie wymagań określonych w art 10 ust. 5 ustawy Karta Nauczyciela- mile widziane uprawnienia do nauczania języka angielskiego w przedszkolu, co najmniej stopień awansu nauczyciel kontraktowy

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni