Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel wychowania przedszkolnego (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/23/1537
OBOWIĄZKI:
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe w kierunku edukacji przedszkolnej, pedagogika specjalna (nie dotyczy kierunku resocjalizacja), oligofrenopedagogika, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Tarnowie od pon. do pt. na dwie zmiany w godz.: 6.30-14.30; 8.30-16.30. Wynagrodzenie od 5 000 zł brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. Kontakt: Stowarzyszenie "ICH LEPSZE JUTRO", ul. Kochanowskiego 30, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 14 639 09 09, CV + LM należy przesyłać wcześniej na adres e-mail: biuro@ichlepszejutro.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie