Praca: Nauczyciel teoretycznych i praktycznych przedmiotów branży elektrycznej (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel teoretycznych i praktycznych przedmiotów branży elektrycznej (o)
Miejsce pracy: Tuchów
Numer: StPr/21/0383
OBOWIĄZKI:
Praca w charakterze nauczyciela teoretycznych i praktycznych przedmiotów zawodowych w branży elektrycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: kurs pedagogiczny

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne, praca w Tuchowie na jedną zmianę od pon.-pt. w godz. 7.30-15.30, wynagrodzenie 4 046 zł brutto. Kontakt: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem, ul. Reymonta 19, 33-170 Tuchów, CV można przesyłąć na adres e-mail: ckziu.tuchow@gmail.com.

Miejsce pracy:

Tuchów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie