Praca: Nauczyciel praktycznej nauki zawodu

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Nauczyciel praktycznej nauki zawodu
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/21/0229
OBOWIĄZKI:
Nauczyciele praktycznej nauki zawodu o specjalności:1. elektromechanika w zakresie naprawy i eksploatacji pojazdów samochodowych2. obróbki ręcznej i montażu maszyn i urządzeń mechanicznych3. elektrotechniki i elektryki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie lub wyższe zawodowe inż.-lub świadectwo dojrzałości technikum odpowiedniego kierunku prowadzenia zajęć z potwierdzeniem uzyskania tytułu zawodowego, przygotowanie pedagogiczne co najmniej 150 godzin (możliwość zdobycia w okresie zatrudnienia). Kierunek kształcenia zgodny lub zbliżony ze specjalnością prowadzonych zajęć praktycznych. Dobry kontakt z młodzieżą ponadgimnazjalną, ponadpodstawową, rozwiązywanie problemów wychowawczych uczniów, dyscyplina pracy z młodzieżą, niekaralność, zdolność do pracy z młodzieżą. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 948 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni