Praca: Nauczyciel pedagog (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel pedagog (o)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/21/3586
OBOWIĄZKI:
wykonywanie badań pedagogicznych dzieci i młodzieży - diagnoza, terapia pedagogiczna, prowadzenie zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - mgr pedagogiki + kwalifikacje pedagogiczne, studia podyplomowe z wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, diagnoza pedagogiczna, wczesne wspomaganie rozwoju dziecka. Praca w Wojniczu od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 8.00-12.00; 12.00-16.00; 14.00-18.00 (wg grafiku - 4 godz. dziennie, 20 godz. tygodniowo); umowa o pracę w zastępstwie; wynagrodzenie od 3391 zł brutto w zależności od kwalifikacji, wykształcenia i stażu pracy. Kontakt: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, 33-100 Tarnów, ul.: Krzyska 17a, wcześniejszy kontakt tel.: 14 627 29 59, e-mail: sekretariat@pppptarnow.pl

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 391 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie