Praca: Nauczyciel matematyki (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel matematyki (o)
Miejsce pracy: Wojnicz
Numer: StPr/21/4006
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi i dorosłymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kierunowe lub uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela matematyki, mile widziane doświadczenie, komunikatywność, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Wojniczu lub Radłowie od pon. do pt. na jedną zmianę w przedziale godz.: 12.00-21.00 do uzgodnienia, możliwa praca w soboty; praca na umowę zlecenie, następnie praca na umowę o pracę; możliwość zatrudnienia na pełny etat lub część etatu do uzgodnienia; wynagrodzenie: 30 zł/h netto (ok. 40,66 zł/h brutto). Kontakt: British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor; wcześniejszy kontakt tel.: 883 870 500.

Miejsce pracy:

Wojnicz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40,66 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie