Praca: Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu

Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu
Miejsce pracy: Nowy Wiśnicz
Numer: StPr/23/0337
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH - CODZIENNE NAUCZANIE DZIECI JĘZYKA ANGIELSKIEGO METODĄ IMMERSJI JĘZYKOWEJ- OPIEKA NAD DZIEĆMI W WIEKU 2,5 6 LAT- WSPARCIE DZIECI W INDYWIDUALNEJ PRACY Z MATERIAŁEM MONTESSORI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Foilologia angielska

Wymagania inne:

Kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w przedszkolu (określone w §12 rozporządzenie MEN z 01.08.2017 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, poz. 1289, 24.07.2020) m.in. ukończyła studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie wczesnego nauczania języka angielskiego.Mile widziane doświadczenie na stanowisku nauczyciela w przedszkolu lub doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym.Język angielski - znajomość poparta certyfikatem: APTIS, FCE, CELTA lub równoważne. Podejście do dzieci oparte na szacunku i empatii.

Miejsce pracy:

Nowy Wiśnicz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni