Praca: Nauczyciel informatyki (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Nauczyciel informatyki (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/3402
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć z informatyki w wymiarze 14 godzin przewidzianych wyłącznie w I semestrze.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe - nauczyciel informatyki, uprawnienia do nauczania informatyki w szkole ponadpodstawowej. Praca w Tarnowie w soboty i niedziele w przedziale godz.: 8.00-16.00; praca na umowę zlecenie od 11.10.2021 do 31.01.2022; wynagrodzenie: 50 zł/h brutto. Kontakt: RZEMIEŚLNICZA BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA W TARNOWIE; pl. Dworcowy 5a, 33-100 Tarnów; wcześniejszy kontakt tel.: 14 688 87 02, CV proszę przesyłać na adres e-mail: sekretariat@szkolyrzemiosla.tarnow.pl

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 50 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie