Praca: Narzędziowiec (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Narzędziowiec (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/0715
OBOWIĄZKI:
- Utrzymanie w porządku części warsztatowej i magazynowej- Utrzymanie w należytym stanie narzędzi oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych- Obsługa wypożyczalni narzędzi, obsługa pracowników, którzy przychodzą po narzędzia do magazynu- Pilnowanie stanów minimalnych, aby nie przekroczyły poniżej założonego minimum i nie spowodowały przestoju w pracy- Kwalifikowanie narzędzi do regeneracji i przekazywanie ich do warsztatu lub serwisu zewnętrznego- Naprawy, wykonywanie albo zlecanie przeglądów oraz konserwacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: umiejętność kwalifikowania narzędzi do regeneracji, umiejętność naprawy narzędzi, lub zlecania ich przeglądów oraz konserwacji, wykształcenie bez znaczenia, praca w Tarnowie od pon. - pt. na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00, 15.00-23.00, wynagrodzenie 3 000 zł brutto. Kontakt: ADECCO POLAND SP. Z O.O

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie