Praca: Murarz-tynkarz (o)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Murarz-tynkarz (o)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/21/2384
OBOWIĄZKI:
Murarz-tynkarz
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, doświadczenie zawodowe na stanowisku, dobra organizacja pracy, uprawnienia do obsługi maszyn i urządzeń na stanowisku, znajomość specyfiki robót i prac budowlanych, mobilność, dyspozycyjność, dbałość. Praca na terenie województwa małopolskiego (wyjazd i powrót w tym samym dniu, pracodawca zapewnia dojazd), na jedną zmianę, w godz.: 7:00-15:00, wynagrodzenie 3 000 zł - 4 500 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD Jerzy i Jarosław Gajdosz Spółka Jawna, ul. Okrężna 4, 33-100 Tarnów, kontakt telefoniczny: 14 630 05 07 lub kontakt osobisty w godz.: 7.00-9.00.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie