Praca: Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie (s)
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3718
OBOWIĄZKI:
Asystowanie przy montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, montowanu plyt podłogowych i okładzin ściennych w suchej zabudowie, wykonywaniu pomocnicznych prac malarsko-tapeciarskich oraz posadzkarsko-okładzinowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

Oferta stażu algorytmWymagania: wykształcenie zawodowe budowlane lub średnie budowlane, praca na terenie miasta Tarnowa, od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00. Zakres obowiązków: asystowanie przy montażu ścian działowych, sufitów podwieszanych, montowaniu płyt podłogowych i okładzin ściennych w suchej zabudowie, wykonywaniu pomocniczych prac malarsko-tapeciarskich oraz posadzkarsko-okładzinowych.

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie