Praca: Monter Pomp Ciepła / Młodszy Monter Pomp Ciepła

HYMON to czołowa polska firma zajmująca się systemami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie udziałowców i pracowników spółki w branży fotowoltaicznej oraz stała współpraca z producentami komponentów inwerterów, systemów montażowych i pozostałego osprzętu jest gwarantem najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji.

Monter Pomp Ciepła / Młodszy Monter Pomp Ciepła
Miejsce pracy: Tarnów
Zakres obowiązków:
  • Instalacja i uruchamianie powietrznych pomp ciepła typu split oraz monoblock
  • Prace elektryczne
  • Prace hydrauliczne
  • Wykonywanie przeglądów pomp ciepła
Wymagania:
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość zagadnień elektrycznych i hydraulicznych
  • Doświadczenie w montażu systemów cieplnych
  • Zdolności manualne
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja własnego czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i sytuacji stresowej
  • Determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • Dyspozycyjność i solidność
  • Warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku PV
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Wsparcie techniczne
  • Szkolenia instalacyjne w terenie
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie